Ми будуємо та експлуатуємо біотеплоелектростанції, біогазові установки, станції газифікації біомаси, сонячні та вітрові електростанції

Історія

  • Компанію «Кліар Енерджі» створили Петро Багрій, Михайло Кучірка та Андрій Гріненко в липні 2015 року. Головною метою діяльності визначили роботу на ринку електроенергетики.
  • Вже у червні 2016 року спеціалісти компанії ввели в експлуатацію теплову електростанцію, що працює на відходах деревообробної галузі та оснащена обладнанням виробництва відомих світових лідерів.
  • З 2017 року компанія розширила напрями діяльності і почала займатись дегазацією полігонів твердих побутових відходів, шляхом встановлення газоелектрогенераторної установки для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу. За два роки установки для дегазації успішно експлуатуються в 12 регіонах України.
  • Компанія активно впроваджує нові проекти – це і будівництво сонячних електричних станцій, і будівництво вітрових електростанцій.
  • На сьогодні, в компанії працює більше 200 осіб. Це фахівці високого рівня з великим досвідом роботи у сфері енергетики. Серед них – закордонні спеціалісти.
  • За три роки діяльності компанії стала не лише лідером ринку «зеленої» енергетики України, а й сильним інструментом держави у реалізації Стратегії розвитку до 2035 року

 

Місія та бачення

  • Мета компанії – це розвиток сильної енергонезалежної держави та покращення екологічної ситуації в країні. Головна цінність компанії – люди, які працюють заради високих цілей: будівництва нових енергетичних об`єктів, що працюють на альтернативних джерелах енергії.

КЕРІВНИЦТВО КОМПАНІЇ

Андрій Гріненко

засновник, голова наглядової ради «Кліар Енерджі Груп»

Олександр Матвіюк

директор компанії

Сергій Савчук

виконавчий директор компанії  «Кліар Енерджі Груп»

Оксана Шевцова

фінансовий директор компанії

Наталія Корельська

заступник директора компанії

Андрій Мензюк

заступник директора з комерційних питань

Вадим Гридчин

технічний директор компанії

Іван Самусенко

керівник філії “Біогаз”

Ігор Матюха

керівник філії “Корюківська ТЕС”

Іван Мельничук

головний архітектор +380949101948,+380443344051, melnik@ce.net.ua