Під брендом «Кліар Енерджі» об’єднані енергетичні компанії, що розробляють проекти, будують та займаються експлуатацією електростанцій на біомасі, біогазі; виробляють та встановлюють власні газогенератори.

Своєю діяльністю «Кліар Енерджі» підтримує напрямок ЄС щодо перетворення Європи на кліматично нейтральну частину світу до 2050 року. В Україні «Кліар Енерджі» відстоює концепцію сталого розвитку енергетики на ВДЕ та є головним драйвером теми екологізації економіки. Компанії «Кліар Енерджі» вже зараз працюють над зменшенням викидів парникових газів та збереженням природних екосистем, чим захищають здоров’я та добробут громадян від негативних наслідків зміни клімату.

«Зелений» портфель компаній з видобутку енергії на біомасі та біогазі на кінець 2020 року склав 21 МВт, а щорічне виробництво електроенергії перевищує 91 млн КВт/год.

В Україні компанії «Кліар Енерджі» є фактичними лідерами за об’ємами генерації електроенергії з біогазу. У портфелі «Кліар Енерджі» – 15 проектів з дегазації полігонів ТПВ по всій території країни. Флагманський проект компанії – дегазація одеського полігона “Дальницькі кар’єри”.

Визначним енергетичним проектом «Кліар Енерджі» з використанням біомаси, а саме – відходів деревини, являється Корюківська теплоелектростанція, потужністю 4 мВт. Ще один унікальний проект – Чернігівська генеруюча компанія, де вперше в Україні використали сучасну промислову технологію газифікації паливної тріски на базі обладнання національного виробництва.

Плани компанії на найближчі роки – запуск 250 МВт «зелених» потужностей по всій території України

КЕРІВНИЦТВО КОМПАНІЇ

Андрій Гріненко

Засновник, голова наглядової ради «Кліар Енерджі Груп»

Олександр Матвіюк

Директор компанії

Оксана Шевцова

Фінансовий директор компанії

Наталія Корельська

Заступник директора компанії

Іван Самусенко

Головний інженер

Ігор Матюха

Керівник філії “Корюківська ТЕС”

Вадим Гридчин

Директор з виробництва / Керівник проєкту ”Сіверська ТЕЦ”

Віктор Копилов

Директор будівельної компанії

Євген Христенко

Керівник проєкту ”Поліська ТЕС”

Ірина Дікова

Заст. ген. директора з координації та впровадження інвестиційних проектів.

Станіслав Данський

Керівник біогазового напряму

Ярослав Корнюхін

Директор сервісної компанії