Компанію «Кліар Енерджі» створили Петро Багрій, Михайло Кучірка та Андрій Гріненко в липні 2015 року. Головною метою діяльності визначили роботу на ринку електроенергетики.

Вже у червні 2016 року спеціалісти компанії ввели в експлуатацію теплову електростанцію, що працює на відходах деревообробної галузі та оснащена обладнанням виробництва відомих світових лідерів.

З 2017 року компанія розширила напрями діяльності і почала займатись дегазацією полігонів твердих побутових відходів, шляхом встановлення газоелектрогенераторної установки для виробництва електричної енергії з системою збору та утилізації біогазу. За два роки установки для дегазації успішно експлуатуються в 12 регіонах України.

Компанія активно впроваджує нові проекти – це і будівництво сонячних електричних станцій, і будівництво вітрових електростанцій.

На сьогодні, в компанії працює більше 200 осіб. Це фахівці високого рівня з великим досвідом роботи у сфері енергетики. Серед них – закордонні спеціалісти.

За три роки діяльності компанії стала не лише лідером ринку «зеленої» енергетики України, а й сильним інструментом держави у реалізації Стратегії розвитку до 2035 року.