Технологія, яка використовується в процесі виробництва електроенергії – це газифікація деревної тріски в газогенераторній установці з виділенням деревного біогазу та подальшим його спалювання в двигуні внутрішнього згорання.

  • Екологія

    Робота газифікаторів не порушує грунтово-рослинного шару, не має жодного негативного впливу на флору та фауну. Рішення, що прийняті в проекті, виключають можливість забруднення поверхневих водних ресурсів. У процесі експлуатації станції забруднення ґрунтів і ґрунтових вод повністю виключається, а в атмосферу не викидаються шкідливі речовини.

  • Паливо

    В якості палива використовуються відходи деревини та деревообробної промисловості. Паливо, з яким можна досягнути більше 8000 робочих годин на рік.
    Компанія «Кліар Енерджі» пропонує ідеально узгоджені компоненти системи. Наприклад, може бути використана на 100% місцева деревина в якості джерела енергії, і буде генерація електроенергії і тепла незалежно від викопної сировини. Окрім того, ви отримуватимете додаткові доходи від їхнього продажу.