В останні роки безперервно розширюється використання біопалива. Сучасні технології виробництва та спалювання біопалива дозволяють ефективно використовувати практично майже всі відходи лісової та деревообробної промисловості.

 • Устаткування

  – біопаливна топка виробництва Литовської Республіки. Номінальна потужність – 17 МВт. Робоча температура – 850-1050°C. Максимальна температура 1200°C;
  – паровий газотрубний котел-утилізатор виробництва BIB COCHRAN (Великобританія). Номінальне виробництво пари – 18,7 т/год. Тиск – 4,0 МПа. Температура – 400°С;
  – парова турбіна виробництва SIEMENS SST–110 СA36K 3482kW (Німеччина). Потужність – 4 МВт,
  – електрогенератор INDAR BZK–630-L/10 4000kVA AС Generator виробництва компанії «INDAR» (Іспанія).

 • Екологія

  Встановлене на ТЕС обладнання, з екологічними параметрами міжнародних стандартів та використання найбільш “чистого” твердого палива – біопалива (деревини) дозволяє мати незначні викиди забруднюючих речовин. Приміром, забруднення поблизу Корюківської ТЕС значно нижче від санітарних нормативів встановлених в Україні.

 • Паливо

  В якості палива на ТЕС використовують відходи деревини та деревообробної промисловості (тріска). Їх подають на майданчик автотранспортом, потім переробляють в паливну тріску. У топку паливо (тріска) потрапляє через систему подачі, що складається з «рухомого дна», похилого під кутом конвеєра (транспортера), витратного та резервного бункера. Отримана електрична енергія надходить для розподілу і передачі в загальні електричні мережі міста.