Біогазові електростанції є не лише джерелом «зеленого» палива, а й виконують важливу роль в процесі убезпечення сміттєзвалищ твердих побутових відходів. Завдяки роботі біогазових установок, на полігонах зменшується концентрація метану, а отже ризик займань стає мінімальним.

 • Устаткування

  Наша компанія використовує обладнання фірми Jenbacher (Австрія) таких серій:
  JMC 208 GS-N.L;
  JWC 316 GS;
  JWC 312GSB;
  JMC 320 GS-B.L;
  JMC 412 GS-B, L;
  JMC 416 GS-B.
  Потужність установок варіюється від 250 до 1000 кВт.

 • Екологія

  Переробка метану один з важливих способів запобігання глобальному потеплінню.
  Типовий проект утилізації звалищного газу потужністю 4 МВт скорочує викиди парникових газів, що рівні викидам від 45 тис. автомобілів. Для поглинання такої кількості газів необхідно висадити ліс на площі 60 тисяч акрів. Саме тому переоцінити позитивний вплив на екологію від переробки біогазу просто неможливо!

 • Паливо

  В якості палива використовуються винятково органічні відходи. Гниття сміття відбувається під впливом двох великих родин бактерій. Ацидогени виробляють первинне розкладання сміття на летючі карбонові кислоти. Метаногени переробляють їх в метан CH4 і діоксид вуглецю CO2. В результаті звалищний газ складається з приблизно 50% метану CH4, 50% CO2, включаючи невеликі домішки H2S і органічних речовин.

Проекти компанії

Тернопільська станція на біогазі.
Потужність – 659 кВт

+

Станція дегазації в Тернопільській області на Малашівському сміттєзвалищі. Введена в експлуатацію у квітні 2021 року.   Планова потужність станції – 659 кВт-год. Об’єкт генерує енергію з метану, який утворюється при розкладанні понад 14 млн м3 сміття та органічних відходів. Для дегазації використовується австрійське обладнання Jenbacher.

Детальніше

Херсонська електростанція на біогазі.
Потужність – 625 КВт.

+

Газоелектрогенераторна установка в м. Херсон. Введена в експлуатацію в 2019 році. Потужність – 625 кВт.

Детальніше