Інфоцентр

Українські газифікатори стають доступнішими!

6 Січня, 2021

НВФ «Ганза», що входить до групи «Кліaр Енерджі», отримала акредитацію еко-партнера «Укргазбанку» по програмі 5-7-9% (https://5-7-9.gov.ua/#prog).

Детальніше

Світла та тепла у Ваші домівки, колеги, партнери та всі, кому не байдуже майбутнє України!

31 Грудня, 2020

Рік минає. Він залишив по собі багато досвіду. Рік зробив нас міцнішими. Це був той рік, коли нам довелося перевершувати себе. І ми вистояли.

Детальніше

На полігоні «Дальницькі кар’єри » запрацювала найбільша в Україні станція дегазації!

23 Грудня, 2020

Робота станції дегазації дозволить запобігти пожежам на сміттєзвалищі і вже найближчим часом значно покращити якість повітря в регіоні. А місцеві мешканці зможуть дихнути з полегшенням – скоро запахи практично щезнуть.

Детальніше

«Кліар Енерджі» однією з перших запроваджує ЕСКО-контракти

17 Грудня, 2020

На семінарі «Підвищення енергоефективності ОТГ» заступник виконавчого директора з регіонального розвитку «Кліар Енерджі Груп» Роман Палагусинець розповів про переваги практики ЕСКО-інвесторів:  кореляція між очікуваною та фактичною економією енергоресурсів.

Детальніше

Ми будуємо відновлювальну енергетику!

15 Грудня, 2020

Поки Уряд гадає, як виконувати меморандум із виробниками відновлювальних джерел енергії, працівники “Кліар Енерджі” працюють 24/7 для реалізаціі GreenDeal.

Детальніше

“Кліар Енерджі” розвиває співпрацю з Пакистаном!

4 Грудня, 2020

Представники компанії на чолі з генеральним директором Андрієм Гріненком зустрілися з новопризначеним послом Пакистану в Україні Ноелем Ізраелем Хохаром.

Детальніше
Більше