Інфоцентр

Працювати безпечно та ефективно: на «Біогаз Енерджі» провели навчальний семінар

16 Жовтня, 2020

На базі ТОВ «Біогаз Енерджі» відбувся семінар для інженерно-технічних працівників щодо дотримання вимог законодавчих на нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Детальніше

Тепер і в Казахстані

15 Жовтня, 2020

«Кліар Енерджі Груп» та Національна компанія «KAZAKH  INVEST» підписали Меморандум про взаєморозуміння. Подія відбулася в рамках Казахстансько-українського інвестиційного форуму.

Детальніше

Польща шукає альтернативу вугіллю – «Кліар Енерджі» має відповідь

13 Жовтня, 2020

Україна та Польща посилюють співробітництво – Президенти обох країн взяли участь у форумі «Перспективи співпраці України та Польщі: реалізація спільних ініціатив та проектів у сфері транспорту та енергетики», який відбувся в Одесі.

Детальніше

Утилізатори тепла вже працюють в газотранспортній системі

6 Жовтня, 2020

Українцями розроблено й в Україні реалізовано! 10 теплообмінних модулів утилізації тепла, виготовлених за інноваційною вітчизняною технологією фахівцями «Кліар Енерджі» вже працюють в державній газотранспортній системі. А значить, заощаджують газ та гроші українцям!

Детальніше

Clear Energy увійшла до Європейського альянсу чистого водню!

18 Вересня, 2020

Компанія Clear Energy стала членом European Clean Hydrogen Alliance!

Детальніше

В Україні наближається сміттєвий колапс

11 Вересня, 2020

Т ільки офіційних сміттєзвалищ в країні нараховується 6,5 тисяч (це близько 10 тис га). Неофіційних – понад 35 тис. Взагалі відходами, за деякими даними, у нас зайнято понад 43 тис. га.

Детальніше
Більше