Інфоцентр

Тернопільська станція дегазації відзначена премією «Екотрансформація-2021»

Група компаній «Кліар Енерджі» цьогоріч знов отримала премію «Екотрансформація-2021»! Висловлюємо щиру подяку «Професійній асоціації екологів» за визнання руху компанії в бік розвитку відновлювальної енергетики в Україні.

Нагородою була відзначена Тернопільська станція дегазації, яка була успішно введена в експлуатацію у квітні 2021 року. Планова потужність об’єкту – 659 кВт-год. Станція генерує енергію з метану, що утворюється при розкладанні понад 14 млн м3 відходів на Малашовецькому полігоні.

Clear Energy Group – один із лідерів у галузі відновлюваних джерел енергії та управління відходами в Україні. Проєктний портфель компанії складає 20 об’єктів на біомасі та біогазі з загальною потужністю 26 МВт, а генерація електроенергії сягає 100 млн кВт-год. Щорічно компанія знижує рівень викидів СО2 на 500 тис. тонн та утилізує понад 76 млн м3 звалищного газу. А професійна команда «Кліар Енерджі» протягом цього року зросла з 600 до понад 720 фахівців.

В планах компанії на 2022 рік – ввести в експлуатацію до кінця лютого нову станцію дегазації на Грибовицькому полігоні (м. Львів), а також нові енергопроєкти, залучення нових спеціалістів у команду та нові екологічні досягнення!

Зробимо Україну безпечною разом. Це наш дім – нам тут жити!