Інфоцентр

Працювати безпечно та ефективно: на «Біогаз Енерджі» провели навчальний семінар

На базі ТОВ «Біогаз Енерджі» відбувся семінар для інженерно-технічних працівників щодо дотримання вимог законодавчих на нормативно-правових актів з питань охорони праці.

Участь у заході взяли головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Хмельницькій області Дмитро Ф’ЮТ та інженер-енергетик товариства Євгеній Окулик.

 

Головний державний інспектор Дмитро Ф’ют проінформував присутніх про травматизм в енергетичній галузі. Провів аналіз виробничого травматизму та звернув увагу на дотримання організаційних і технічних заходів безпечного виконання робіт в діючих електроустановках. Наголосив на обов’язках осіб, що відповідають за безпечне проведення робіт. Окремо зупинився на  організації безпечного виконання робіт на комутаційних апаратах в електромережах,  оперативному обслуговуванні електроустановок та  припустимих відстаней до струмовідних частин, що перебувають під напругою.

 

Також, під час заходів наголошено про необхідність забезпечення дотримання карантинних заходів працівниками підприємства, а саме: наявності у працівників засобів індивідуального захисту і правильності їх використання; створення умов для миття та обробки рук антисептиками; наявності засобів для проведення вологого прибирання приміщень та поверхонь, тощо.

 

За результатами семінару прийнято рішення посилити контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною. Забезпечити дотримання виконання працівниками підприємства вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці під час організації та виконання робіт в діючих електроустановках, а також дотримання карантинних заходів.