Інфоцентр

Підписано меморандум про співрацю з УКРГАЗБАНК

Кліар Енерджі Груп продовжує та поглиблює співпрацю з партнерами!

9 березня підписано Меморандум про співпрацю між національним виробником газифікаторів ТОВ “НВФ “Ганза”, що входить до груп компанійКліaр Енерджі, та Укргазбанк , провідним ЕКО-банком України, лідером у фінансуванні «зеленої» енергетики.

Газифікатори ТОВ “НВФ “Ганза” – це національна розробка, що дозволяє виробляти енергію з відходів деревини, не використовуючи при цьому імпортний газ. Впровадження технологій «Ганза» сприятиме розвитку енергоефективності та є великим кроком до енергонезалежності України.

Саме тому УКРГАЗБАНК, що працює над розвитком альтеративної енергетики, енергозбереження та захисту довкілля, вирішив поглибити співпрацю з групою копаній «Кліар Енерджі» стосовно впровадження газифікаторів «Ганза».

Окрім кредитів за програмою «5-7-9», банк також буде надавати інформаційну підтримку проекту в публічному просторі та залучати представників компанії ТОВ “НВФ “Ганза” для консультацій з потенційними клієнтами.

В свою чергу, представники ТОВ «Ганза» будуть надавати консультації щодо можливості придбання технологій за кредитною програмою «5-7-9» від УКРГАЗБАНКУ та залучати для консультацій співробітників фінустанови. Це допоможе потенційним клієнтам отримувати не тільки якісну інформаційну підтримку з приводу технологій, а ще й стосовно фінансових умов по придбанню обладнання.

Співпраця між Кліар Енерджі Груп та УКРГАЗБАНКОМ має пришвидшити розвиток ВДЕ в Україні та підвищити фінансову культуру серед виробників енергії.