Інфоцентр

Підписана угода з IFC – Міжнародною фінансовою корпорацією IFC

Українська енергетична Група компаній Кліар Енерджі та IFC підписали консультативну угоду, що передбачає встановлення партнерства для просування проєктів та стимулювання інвестицій у сектор відновлюваної енергетики України.

На думку генерального директора компанії Кліар Енерджі Андрія Гріненко, підписання угоди — це можливість нарощування проєктів зеленої енергетики в Україні, які заміщуватимуть насамперед природний газ при виробництві енергії. У рамках угоди IFC буде надавати Кліар Енерджі юридичну підтримку та косультувати з питань належного корпоративного управління, екологічних та соціальних практик, а також життєздатних бізнес-моделей, які сприятимуть залученню інвестицій у проєкти з пом’якшення впливу зміни клімату.

 

 

 

Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC в Україні, сказав: «Підтримка виробництва відновлюваної енергії є пріоритетом для IFC. Ми раді партнерству з Clear Energy, оскільки спільними зусиллями ми зможемо підтримати стале економічне відновлення України. Наша мета — створити можливості для розвитку високоефективних, комерційно привабливих проєктів, що мобілізують більше кліматичних інвестицій та сприятимуть енергетичній безпеці України».