Інфоцентр

Брифінг: Як екотрансформація змінює економіку, регіони, свідомість

Премія «Екотрансформація-2021» — це не лише визнання, а й відповідальність. Український бізнес бере на себе обов’язки за системну екологічну модернізацію як власних підприємств, так і країни.

Тому Clear Energy Group є драйвером змін українського бізнес-середовища. На круглому столі «Як екотрансформація змінює економіку, регіони, свідомість: підсумки року» виконавчий директор Сергій Савчук представив досвід компанії з екологізації. Зокрема, це проєкти дегазації сміттєзвалищ, виробництва електроенергії з біогазу та біомаси майже в кожному обласному центрі України.

У цьому році компанія також взяла під управління Поліську ТЕС та Сіверську ТЕЦ, загальною потужністю 18 МВТ електрики. Продовжуються роботи з облаштування Малашовецького сміттєзвалища (м. Тернопіль) та сміттєзвалища Дальницькі кар’єри (м. Одеса). Крім того, компанія управляє біогазовими станціями на 13 найбільших сміттєзвалищах країни.

Clear Energy Group залишається флагманом української біоенергетики та управління відходами. Наступного року компанія нарощуватиме обсяги зеленої електроенергії, тому до кінця лютого на сумнозвісному Грибовицькому полігоні буде готова нова станція дегазації. Також Clear Energy будує 3 нові станції виробництва тепла з біомаси, завдяки яким ми зможемо надавати тепло в оселі, дешевше за тепло з газу.

Clear Energy Group продовжить рух у сторону екологізації держави, посилення енергетичної незалежності регіонів і надалі перетворюватиме проблеми в рішення!