Інфоцентр

«Кліар Енерджі» увійшла до топ-25 екокомпаній України

Група компаній «Кліар Енерджі» увійшла до рейтингу топ-25 екокомпаній України за версією ділового журналу «Власть денег».

«Складаючи топ-25, ми хотіли наголосити, що ці компанії наближають «зелений перехід» України і більш здорове майбутнє українців», – зазначили укладачі рейтингу.

Під час відбору компаній враховувалися обсяги вже здійснених і запланованих екоінвестицій, їхня важливість для поліпшення екоситуації в регіонах, збереження здоров’я українців і посилення технологічного потенціалу України.

«Вдячний журналу за визнання. Ми і надалі докладатимемо усіх можливих зусиль задля досягнення нашої головної цілі – чистого майбутнього та енергонезалежності України. Разом ми зможемо все!», – наголосив співзасновник та директор ГК «Кліар Енерджі» Андрій Гріненко.

«Визнання – це завжди приємно, працюватимемо натхненно і наполегливо далі, наближаючи «зелене» та чисте майбутнє України!», – додав виконавчий директор «Кліар Енерджі» Сергій Савчук.

Також серед учасників рейтингу топ-25 екокомпаній, окрім «Кліар Енерджі», – KLM, «Кока-Кола Беверіджиз Україна», Recycling Solutions, JYSK, ДТЕК ВДЕ, «Новіс», UDP Renewables, YASNO.