Інфоцентр

«Кліар Енерджі Груп» виграла тендер на постачання економайзерів «Укртрансгазу»

Компанія «НВФ «Ганза», що входить до «Кліар Енерджі Груп», перемогла у відкритому тендері на постачання 10 теплообмінних модулів утилізації тепла (економайзерів) для Оператора газотранспортної системи України (ОГТС).

Нещодавно укладений відповідний двосторонній договір.

«Реалізація енергоефективних проєктів є одним з ключових напрямів діяльності «Кліар Енерджі». Ми раді, що наше обладнання дозволить економити кошти державному підприємству, а отже, і українцям. Енергоефективність – це те, у що дійсно варто інвестувати», – зазначив генеральний директор ГК «Кліар Енерджі» Андрій Гріненко.

«Установка наших економайзерів удосконаленої інноваційної конструкції – найбільш простий та вигідний метод, що дозволить економити до 15% природного газу протягом опалювального сезону», – наголосив виконавчий директор ГК «Кліар Енерджі» Сергій Савчук.

Це вже третій за останні чотири роки відкритий тендер ОГТС щодо утилізаторів тепла, в якому бере участь компанія «НВФ «Ганза» та успішно перемагає.

Протягом цього часу компанія зарекомендувала себе як надійний партнер стратегічних державних інституцій – всі попередні поставки були виконанні у встановлений строк, обладнання працює ефективно та надійно, без жодних нарікань з боку замовників.

Такі високоефективні теплообмінні модулі компанії «НВФ «Ганза» розроблені з використанням плоскоовальних труб з неповним оребренням. Ця технологія є вітчизняною розробкою фахівців компанії та «Київського політехнічного інституту ім. Сікорського».

Технологія відрізняється високою теплоаеродинамічною ефективністю, простотою конструкції, компактністю і малою металоємністю.

На сьогодні встановлено понад 30 теплообмінниих модулів утилізації тепла та економайзерів у різних містах, зокрема на об’єктах ОГТС (колишнього Укртрансгазу), Київенерго, Івано‑Франківськтеплокомуненерго, Вишнівськтеплоенерго, Броваритепловоденергія, Обухіврайтепломережа, Канівське КПТМ, Уманьтеплокомуненерго, Ватутінське КПТМ та ін.